info@podlahy-sedlacek.cz +420 602 173 004
+420 602 173 004 info@podlahy-sedlacek.cz

Realizace výměny starých PVC v učebnách družiny 6. základní školy Bratří Čapků pro nás byla technicky zajímavá zakázka. Původní PVC bylo nevhodně přilepené na dřevěných parketách, takže se do PVC prokreslil a promačkal vzor parket. Navíc se ukázaly i další nerovnosti podkladu.

Nemilé překvapení nás čekalo po strojním stržení PVC z parket. Na mnoha místech byly parkety shnilé, vlhké a zapáchající. Důležité proto bylo najít zdroj vlhkosti. Při prohlídce sklepních prostor jsme zjistili, že je celý prostor vlhký kvůli prosakující spodní vodě na podlaze.

A pak už to frčelo. Demontáž starých parket, které byly položeny ještě na starý způsob do asfaltu. Odfrézování zbytků asfaltu sanační frézou, oprava spár prasklin v betonu. Po vysušení betonového podkladu aplikace speciální dvouvrstvé bariéry proti vlhkosti, aby už spodní vlhkost nevzlínala do podkladu. Následovalo olepení stěn dilatační páskou, aby se zabránilo šíření akustického hluku a standardní vyrovnání povrchu samonivelační stěrkou, její přebroušení a konečně pokládka nového PVC :)

Potřebujete poradit? Napište nám