info@podlahy-sedlacek.cz +420 602 173 004
+420 602 173 004 info@podlahy-sedlacek.cz

PODLAHY Sedláček byly založeny v roce 1994 jako samostatné středisko společnosti Sedláček. Sídlo společnosti Sedláček s. r. o. je v Příbrami, kde také najdete naši vzorkovnu.
Jsme členem Cechu podlahářů ČR, což je pro Vás garancí kvality a profesionality v podlahářské profesi.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem vám můžeme poskytnout odborné poradenství a navrhnout tak řešení přesně na míru vašim požadavkům. Díky našim zkušeným pracovníkům s mnohaletou praxí v oboru vám tak pomůžeme vyřešit starosti s výběrem vhodné podlahy a způsobu pokládky či renovace nebo rekonstrukce tak, abyste nemuseli později řešit nepříjemnosti s vadami a reklamacemi nevhodně zvolených materiálů a špatně provedené pokládky podlah.

Garantujeme kvalifikovanou pokládku podlahových krytin včetně záruky na materiál i na práci našich podlahářů. Víme, že čas našeho zákazníka je drahocenný, a proto klademe velký důraz na bezproblémový průběh zakázky a na dodržování podmínek, které byly dohodnuty v rámci cenové kalkulace.

Zabýváme se odbornou pokládkou, renovací a údržbou podlahových materiálů jako jsou ekologické,  dřevěné podlahy, vinylové podlahy a PVC, laminátové podlahy, sportovní podlahy, průmyslové epoxidové polyuretanové podlahy a koberce.

Realizujeme pokládky podlahovin v rodinných domech, bytech, firmách, školách, galeriích, památkových objektech, ale stejně tak zajišťujeme i velkoplošné zakázky jako jsou kulturní sály, tělocvičny, atd.
Pracujeme s materiály ohleduplnými k životnímu prostředí.

Potřebujete poradit? Napište nám