info@podlahy-sedlacek.cz +420 602 173 004
+420 602 173 004 info@podlahy-sedlacek.cz

Další zakázku bychom nazvali: Od poškozené podlahy bývalé zámečnické dílny k dokonale upravené garáži s epoxidovým nátěrem :-)

Původní betonová podlaha byla už značně poškozena výtluky, prasklinami a celkově hrubým povrchem. Zvolili jsme speciální stěrkovou hmotu Chemos pro garáže, která přesně splňuje parametry pro tyto prostory. Nejdříve však bylo  nutné povrch betonu přebrousit diamantovou sanační bruskou, čímž jsme odstranili velké nerovnosti a povrch perfektně vyčistili pro následnou aplikaci. Tím se zajistí í co nejlepší přilnavosti nových vrstev. Velké výtluky a praskliny jsme vyplnili speciální rychle tuhnoucí opravnou hmotou, poté následovala celoplošná penetrace na upravený beton, aby byla zajištěna lepší adheze mezi povrchem a následnými vrstvami. 

Výhody epoxidové podlahy v garáži: Odolnost, snadná údržba a estetický vzhled

Zákazník požadoval perfektní rovinnost podkladu, proto jsme lití podlahy provedli pomocí laseru. Jako finální uzavírací vrstvu jsme zvolili transparentní epoxidový nátěr Mapei. Dodržení pokynů výrobce ohledně doby schnutí a dalších parametrů je klíčové. 

Epoxidová podlaha v garáži poskytuje vynikající odolnost vůči mechanickému opotřebení, chemikáliím a olejovým skvrnám, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky svému hladkému povrchu lze snadno udržovat čistotu a odolává tvorbě prachu, což přispívá k estetickému vzhledu a praktičnosti garáže. 

Potřebujete poradit? Napište nám