info@podlahy-sedlacek.cz +420 602 173 004
+420 602 173 004 info@podlahy-sedlacek.cz

Proměna prodejních prostor - výměna starého koberce za moderní kobercové čtverce 

V naší provozovně Sedláček s.r.o. v Příbrami jsme nedávno provedli radikální proměnu, která oživila prodejní i kancelářské prostory a zlepšila jeho funkčnost. Původní metrážový zátěžový koberec byl již po dvaceti letech intenzivního používání značně opotřebovaný, vyšlapané cestičky a sešlapání značně snižovaly jeho estetický vzhled a byl již náročný na udržování. Rozhodli jsme se, že je čas na změnu a zvolili jsme moderní a praktickou alternativu - kobercové čtverce o rozměru 50x50 cm.

Jednou z hlavních výhod přechodu na kobercové čtverce byla možnost vytvoření různých zón v provozovně. Vytvořili jsme showroom pro produkty Kärcher a Tork, návštěvní zónu, prodejní a čistící zónu. Barevné varianty kobercových čtverců nám umožnily jasně oddělit jednotlivé oblasti a vytvořit harmonický a pohodlný prostor pro naše zákazníky i zaměstnance.

Proces pokládky čtvercových dílců

Díky pokládce kobercových čtverců jsme mohli využít výhodu možnosti postupného provedení změn po jednotlivých úsecích provozovny. Celý proces začal stržením starého koberce, který byl celoplošně přilepen. To nám odhalilo, kolik nečistot se v průběhu let pod koberec dostalo. Po důkladném odsátí nečistot a odstranění zbytků lepidla jsme přistoupili k přebroušení povrchu, opravě rozpadlé nivelační stěrky, k napenetrování podkladu, aplikace fixačního lepidla a nakonec samotné pokládce kobercových čtverců.

Celý proces byl opakován několikrát, vždy po přesunu zboží, nábytku a vybavení provozovny. Pro zvýšení odolnosti koberců proti nečistotám jsme aplikovali nástřik Kärcher impregnaci. Pod kolečkové židle jsme umístili transparentní podložky, které nejen usnadní pojezd pohyb židlí po koberci, ale také ho chrání před opotřebením. Věříme, že tato inovativní změna společně s kompletní výmalbou zvýší pohodlí našich zákazníků. Však se přijďte sami přesvědčit o kouzlu našich nových kobercových čtverců, které spojují funkčnost a moderní design. 

Potřebujete poradit? Napište nám