info@podlahy-sedlacek.cz +420 602 173 004
+420 602 173 004 info@podlahy-sedlacek.cz

Další povedená realizace pokládky podlahy proběhla v největší cyklo speciálce na Příbramsku v Sedláček Author Bike Centru.

Přírodní materiál podlahoviny nebylo možné kvůli vysoké zátěži provozovny použít, proto jsme zvolili zátěžový vinyl v dílcích. Majitel požadoval přírodní dekor, protože kola přeci patří do přírody, tak aby vše pěkně ladilo :)

Původní podlaha byla ze starého litého terasa, na které se již značně podepsal zub času a těžko se udržovala. Lité teraso vykazovalo značné nerovnosti hlavně v dilatačních spárách. Veškeré výškové přesahy bylo nutné zbrousit diamantovou sanační frézou s odsáváním prachu. Spáry, výtluky a praskliny v terasu jsme opravili speciální opravnou hmotou a celoplošně znovu přebrousili do hladka. Výsledkem byl pevný rovný podklad pro lepení vinylu.

 

Nezapomínejte na vstupní rohože

Pozornost jsme věnovali také vstupnímu prostoru – umístili jsme zde opravdu velkou čisticí zónu, aby se vinylová podlaha zbytečně nepoškozovala hrubými nečistotami. I přes to, že jde o velmi frekventonou speciálku jízdních kol a elektrol, vypadá podlaha stále jako nová i po pár letech provozu.

Majitel objektu navíc oceňuje velmi snadnou údržbu. Pro údržbu jsme doporučili vhodnou úklidovou techniku a čisticí prostředky. Pro běžné čištění a ošetřování všech elastických podlah a tvrdých podlah je perfektní R 1000 čistící přípravek