info@podlahy-sedlacek.cz +420 602 173 004
+420 602 173 004 info@podlahy-sedlacek.cz

V naší poslední zakázce jsme realizovali opravu betonové podlahy ve výrobní a skladové hale.

Betonové podlahy ve výrobních halách jsou vystaveny intenzivnímu zatížení každý den. Setkali jsme se tu s běžnými problémy spojenými s opotřebením a poškozením betonové podlahy, včetně praskání, trhlin a výtluků. Tyto nedostatky nejen zhoršují estetiku prostoru, ale také mohou narušit plynulý provoz a manipulaci s materiály.

Rychlé a efektivní řešení

Navrhli jsme řešení, které rychle a efektivně obnoví poškozenou betonovou podlahu. Prvním krokem je odstranění nesoudržných částí betonu a důkladné vyčištění a vysátí otvorů. Poté aplikujeme epoxidovou kotvu a vyplníme je směsí epoxidu a křemičitého písku. Tento proces, známý jako vyplňování "do živého", zajistí pevné spojení mezi starým betonem a novou výplní. Po završení povrch zahladíme a prořežeme případné dilatační spáry. Epoxid vytvoří pevné spojení starého betonu s novou výplní. 

Finální podoba - podlaha byla opět rovná, pevná a připravená na další intenzivní provoz. Opravou jsme zastavili další možnou degradaci betonu a prodloužili jsme životnost celého povrchu.

Potřebujete poradit? Napište nám