info@podlahy-sedlacek.cz +420 602 173 004
+420 602 173 004 info@podlahy-sedlacek.cz

OK Aviation Group, a.s. si klade za cíl nejen poskytovat prvotřídní služby v oblasti soukromého létání, ale také zajistit optimální pracovní prostředí pro piloty i zaměstnance. Jednou z posledních inovací, kterou letiště prošlo, je použití zátěžových kobercových čtverců pro podlahové pokrytí.

Zátěžové kobercové čtverce se staly vynikajícím řešením pro komerční prostory, a to z několika důvodů. Jejich vzájemná kombinovatelnost umožňuje vytvářet různé skladby, vzory, zóny a barevné kombinace na podlahách, což přispívá k estetice a funkcionalitě prostorů.

Snadná a rychlá oprava

Jednou z největších výhod tohoto typu podlahy je schopnost rychlého a snadného řešení lokálního poškození. Pokud dojde k poškození jednoho čtverce, není nutné kompletně měnit celou podlahu. Stačí jednoduše odstranit poškozený čtverec a nahradit ho novým. Tato jednoduchá a efektivní možnost opravy podlahy přispívá k úspoře času a nákladů na údržbu.

Ve školících prostorech letiště OK Aviation umožňuje tato variabilita podlahy lepší přizpůsobení konkrétním potřebám školení a zároveň přispívá k celkovému vizuálnímu dojmu prostoru. V odpočinkové zóně pro piloty pak podpora pohodlí a relaxace zajišťuje použití těchto kobercových čtverců.

Potřebujete poradit? Napište nám