info@podlahy-sedlacek.cz +420 602 173 004
+420 602 173 004 info@podlahy-sedlacek.cz

Od našeho dlouholetého klienta jsme obdrželi požadavek na realizaci černé lité podlahy v prostorách toalet. Než jsme však mohli přejít k samotnému lití podlahy, museli jsme se nejprve vypořádat s náročnou přípravou podkladu. Bylo nezbytné vyplnit otvory v podlahách, které vznikly po odstranění původních příček a při instalaci nových zařízení. Otvory jsme vyčistili od stavební suti a následně jsme je ošetřili epoxidovým kotevním můstkem. Poté jsme okamžitě ještě začerstva, tzv. do živého, tyto otvory vyplnili rychle tuhnoucím betonem, abychom zajistili pevné spojení mezi starým a novým betonem. Zbytky cementového lepidla po dlažbě, které pevně drželo k podkladu, jsme po provedení odtrhové zkoušky ponechali.

MÁM ZÁJEM O REALIZACI LITÉ PODLAHY

Maximální preciznost

Jako vyrovnávací materiál jsme zvolili samonivelační hmotu s vlákny, abychom minimalizovali riziko vzniku prasklin, které by mohly narušit finální epoxidovou vrstvu. Aplikace samonivelační hmoty byla provedena po penetraci pomocí laseru pro dosažení perfektní rovinnosti.
Po vytvrzení samonivelační hmoty a dosažení optimální vlhkosti podkladu jsme provedli dvě epoxidové penetrace se zásypem křemičitého písku. Poté jsme aplikovali finální černou epoxidovou samonivelační hmotu. Jako poslední krok tohoto komplexního procesu byla aplikace dvou vrstev transparentního ochranného nátěru a montáž černých soklových lišt.

Prostory toalet jsme vybavili luxusními dávkovači značky Tork, čímž jsme vylepšili estetický dojem. Výsledkem jsou nyní krásné a reprezentativní toalety, které plně odpovídají očekávání našeho klienta.

CHCI VĚDĚT VÍCE O ZÁSOBNÍCÍCH TORK

Potřebujete poradit? Napište nám