info@podlahy-sedlacek.cz +420 602 173 004
+420 602 173 004 info@podlahy-sedlacek.cz
Špičková a přesto dostupná podlaha Ceramin

9 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT PODLAHU CERAMIN

Malé děti, domácí mazlíčci? Žádný problém. Podívejte. Tuhle podlahu Vám budou sousedi závidět. Představujeme špičkové řešení v podlahových krytinách.

Díky vynikající stabilitě a odolnosti nahradí na údržbu náročné dřevěné nebo laminátové podlahy, ale řeší i další otázky životního prostředí, např. 100% recyklovatelnost, jelikož se jedná o přírodní materiál. Ano, to znamená 100% ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek!
CERAMIN umí nahradit vinylové podlahy, keramické obklady a dlažbu. Jedná se o inovativní podlahy, které jsou jako první svého druhu vyrobeny na unikátní nosné desce CERAMIN. Tyto podlahy jsou ekologickým nástupcem vinylových podlah, neobsahují ftaláty, změkčovadla ani jiné škodlivé látky.


Doplnila bych nějaké praktické tipy z praxe jako např.: ?????Krytinu lze snadno instalovatez jakýchkoliv škodlivých látek. na různé typy podkladů, můžete je položit na betonové nebo keramické stávající podlahy, OSB desky apod.?????

Průmyslové epoxidové a polyuretanové podlahy

PODLAHY Sedláček byly založeny v roce 1994 jako samostatné středisko společnosti Sedláček. Sídlo společnosti Sedláček s. r. o. je v Příbrami, a tak se zaměřujeme především na celý Středočeský kraj. Po domluvě samozřejmě dokážeme realizovat zakázku také v jiných lokalitách či regionech.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem vám můžeme poskytnout odborné poradenství a navrhnout tak řešení přesně na míru vašim požadavkům. Díky našim zkušeným pracovníkům s mnohaletou praxí v oboru, vám tak pomůžeme vyřešit starosti s pokládkou nových podlah či s renovací starší podlahy. Samozřejmostí je změření vlhkosti a rovinnosti podkladu. V případě nutnosti provedeme opravu podkladu tak, aby splňoval požadavky pro odborné položení podlahové krytiny. Garantujeme kvalifikovanou pokládku podlahových krytin, včetně záruky na materiál i na práci našich podlahářů. Víme, že čas našeho zákazníka je drahocenný, a proto klademe velký důraz na bezproblémový průběh zakázky a na dodržování podmínek, které byly dohodnuty v rámci cenové kalkulac