info@podlahy-sedlacek.cz +420 602 173 004
+420 602 173 004 info@podlahy-sedlacek.cz
Přijďte se inspirovat do našeho showroomu

Vyberte si novou podlahu v příjemném prostředí našeho showroomu, ve kterém naleznete nejen podlahy Ceramin, ale i vinylové, dřevěné a laminátové podlahy. Se správnou volbou nové podlahy vám pomohou naši produktoví specialisté. Ti jsou připraveni Vám pomoci s řešením podlahy od A do Z.

Veškeré podlahové krytiny si můžete prohlédnout a vyzkoušet. Na internetu se samozřejmě dočtete technické parametry, prohlédnete si vzory, ale osobní kontakt nic nenahradí. V showroomu naleznete nejen podlahové krytiny, ale i všechny návazné a nezbytné služby.

Potřebujete odbornou konzultaci? Nevíte si rady s pokládkou? Neváhejte se obrátit na proškolený personál, který vaše potřeby vyřeší. Pomůže s výběrem, zajistí odbornou pokládku, zajistí dopravu, dodá prostředky potřebné k údržbě zvolené podlahy. Nejsme totiž jen prodejci podlahových krytin, podlahy pokládáme více než 28 let. Jsme členem Cechu podlahářů ČR, což je pro vás garancí kvality a profesionality. Dbáme tedy na to, aby bylo vše, tak jak má být hned od začátku.

Profesionálové mohou navíc vybírat i z podlahářské chemie, podlahářských olejů či doplňků.
Ať už se vám líbí rustikální styl nebo moderní dekory, svoji vysněnou podlahu si u nás na showroomu vyberete.