info@podlahy-sedlacek.cz +420 602 173 004
+420 602 173 004 info@podlahy-sedlacek.cz
Jak vybrat podlahu do dětského pokoje

Když vybíráte podlahu do dětského pokoje, chcete pro své děti do jejich království příjemnou podlahu, která je nebude chladit a bude jim přinášet příjemný pocit při hrání a dovádění.
Maminky samozřejmě požadují snadnou údržbu, vhodnou barvu i design. Pro mnohé rodiče je často jasnou volbou koberec, a to zejména kvůli teplu. Koberec však není vždy tou správnou volbou. Zejména v případě, že si děti rádi malují na zemi, chodí s dobrotami do pokoje nebo tam občas vezmou svého čtyřnohého kamaráda z procházky. Lepší volbou jsou v tomto případě kusové koberce umístěné na různých místech jako ostrůvky.

Vhodná volba podlahové krytiny do dětských pokojů je podlaha Ceramin, PVC s filcem nebo vinylové podlahy. Mnoho těchto podlah má skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Výhodou uvedených druhů podlah jsou i samotné dekory, které se svým univerzálním a jednoduchým vzhledem časem v dětském pokoji neokoukají, a proto není potřeba její obměna v pozdějším věku dítěte.

Ekologická, extrémně odolná podlaha a snadná údržba jako bonus - favorit číslo jedna je podlaha Ceramin.

Hledáte-li špičkovou a přesto cenově dostupnout podlahu do dětského pokoje, rozhodněte se pro podlahy Ceramin. Díky vynikající stabilitě a odolnosti nahradí na údržbu náročné dřevěné nebo laminátové podlahy, ale řeší i další otázky životního prostředí, např. 100% recyklovatelnost, jelikož se jedná o přírodní materiál. Ano, to znamená 100% ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek!CERAMIN umí nahradit vinylové podlahy, keramické obklady a dlažbu.
Přednosti podlah Ceramin:
- 100% ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek, ftalátů, změkčovadel, PVC, těžkých kovů a těkavých látek
- extrémně odolná 
- snadná na údržbu

Měkká a tichá podlaha do dětského pokoje – vinyl jasná volba

Pokud hledáte úžasně měkkou, tichou, teplou a krásnou podlahu, je vinylová podlaha přesně to, co potřebujete. Dokonale omezuje hluk od bot i tlapek čtyřnohých kamarádů.

Přednosti vinylových podlah:
- absorpce hluku
- odolnost proti poškrábání, vodě a skvrnám
- velký výběr dekorů

Nízká cena, moderní dekory – laminátová podlaha

Laminátová podlaha je již mnohaletým hitem pro své moderní dekory, snadnou pokládku, variabilitu využití a přijatelnou cenu. Dnes se díky různým upraveným povrchům dají použít takřka do každé místnosti.

Přednosti laminátových podlah:
- snadná pokládka (ale vždy na perfektně vyrovnaný podklad)
- široký výběr moderních dekorů
- vhodné i do prostor s podlahovým topením.

Příjemná podlaha na došlap a jednoduchá na údržbu - podlaha z PVC

Podlahy z PVC, které prošly velkou proměnou, se postupně stávají opět velmi žádanou moderní podlahovou krytinou.

Přednosti PVC a CV podlah:
- jsou hygienické
- snadno se udržují
- dobře tlumí kročejový hluk.

Krásná podlaha dokáže váš pokoj rozzářit do nových rozměrů a zdobit jej bude několik let. Pokud si nejste s výběrem jisti, kontaktujte naše produktové specialisty. Jsou připraveni Vám pomoci s řešením podlahy od A do Z.